Vienas svarbiausių faktorių, kalbant apie terapinį dantų gydymą – laikas. Jei dėl ėduonies atsiranda bent menkiausias danties pažeidimas (kariozinė ertmė), svarbiausia neuždelsti ir kaip įmanoma greičiau pritaikyti terapinį gydymą. Su kokybiška plombine medžiaga atkursime ir išsaugosime Jūsų dantį greitai ir neskausmingai.
Kodėl svarbu neuždelsti?
- Ertmė dantyje didėja
- Gali atsirasti skausmas
- Uždelsus danties gydymas tampa sudėtingesnis ir brangesnis
- Galite prarasti natūralų savo dantį
Kaip vyksta procesas?
Diagnostika
Gydytojas apžiūri dantis. Gali prireikti vieno ar visų dantų rentgeno nuotraukos.
Nuskausminimas
Ne visi pacientai pageidauja nuskausminimo, tačiau jo norintiesiems greitai ir paprastai atliekama vietinio nuskausminimo procedūra, kuomet į gydomo danties sritį suleidžiami vaistai.
Plombavimas
- Paruošiama danties ertmė – pašalinami ėduonies pažeisti danties audiniai.
- Sluoksniavimo technika dedama plombinė medžiaga ir taip užpildomas danties pažeidimas.
- Užbaigiama danties emalį atitinkančia medžiaga, kuri priderinama prie Jūsų natūralių dantų spalvos.
Turite klausimų? Atsakome!
Kokią plombą pasirinkti?
Tinkamiausią plombos rūšį Jums parinks mūsų gydytojas odontologas. Jis paaiškins, kokios plombos efektyviausios ir estetiškai tinkamiausios Jums.
Kada naudojamos laikinos plombos?
Laikina plomba reikalinga tuomet, kai danties gydymui reikia daugiau nei vieno vizito – ji apsaugo danties ertmę nuo maisto ir įvairių dirgiklių bei pakartotinio infekcijos patekimo. Tačiau labai svarbu nepraleisti kito numatyto vizito ir laikiną plombą kuo greičiau pakeisti nuolatine.
Ar plomboms reikia specialios priežiūros, kaip greitai jos dėvisi?
Plombuotiems dantims pakanka įprastos kruopščios kasdienės burnos ertmės higienos ir reguliarios profesionalios burnos higienos pas higienistą. Jis įvertina plombų būklę ir, jei reikia, jas nupoliruoja – taip ne tik pagerinamas jų estetinis vaizdas, bet ir prailginamas tarnavimo laikas.